Slasne palačinke kao nagrada

Doručak je za školarce najvažniji obrok u danu, a škole su mjesto gdje se svaki dan poslužuju tisuće doručaka. I naša se škola uključila u  projekt obilježavanja Tjedna školskog doručka što smo vas već izvijestili ranije. Tada su naši  kuhari su pripremili nešto drugačiji doručak, bila je to pita od bundeve. Naši vrijedni kuhari i inače za nas i sve naše učenike iz škole pripremaju hranjive obroke koji su nam neophodni da bismo imali energije, a time i bolje učili, a u Tjednu školskog doručka su to činili s posebnom pozornošću.

Cilj je Tjedna bio podići svjesnost o važnosti nutritivno bogatog doručka za svako školsko dijete, ali i kroz radionice  kušaonice poticati natjecateljski duh.  U radionice se uključilo puno učenika, a pobjednici su bili učenici 8.b i njihova predstavnica Lara Rončević koja je za svoj razred izborila neobičnu nagradu-palačinke.
Naša kuharica Klara posebno voli pripremati slatko tako da je ona bila zadužena za izradu palačinki. Kako je sve to izgledalo te kako su naši pobjednici uživali u kušanju, možete vidjeti u prilogu.