Natjecanje iz vjeronauka
Autor: Mirjana Javor, 15. 2. 2016.

Školsko natjecanje iz vjeronauka održano je 14. 11. 2015.  Na županijsko natjecanje upućeni su učenici (ekipa/predstavnici škole): Ana Dir (8.r), Barbara Rakonić(7.r), Kristina Kiš (8.r) i Gabriela Strinić (8.r). Mentor učenicima je Marijan Lončar.

Nakon županijskog natjecanja, održanog 22. siječnja, naša ekipa zauzela je 13. mjesto.

Učenicima i mentoru čestitamo na uspjehu!

Na školskom natjecanju sudjelovalo je 6 učenika: Ana Dir (8.c), Kristina Kiš (8.c), Nino Matozan (8.c), Gabriela Strinić (8.c),  Klara Svetić (8.a) i Barbara Rakonić (7.c).