Marko Sekulić osvojio 1. mjesto na Županijskome natjecanju u Čitanju naglas
Autor: Mirjana Javor, 2. 11. 2015.

Talentom prema državnome natjecanju

Nakon pobjede na Gradskom natjecanju  Marko Sekulić, učenik 8. c razreda, osvaja ponovo 1. mjesto, ali sada na Županijskome natjecanju koje je održano u Gradskoj knjižnici i čitaonici u Vinkovcima 30. listopada. Time je još jednom pokazao svoje čitalačke sposobnosti i talente pred povjerenstvom. Svojim je dolaskom ovo natjecanje upriličila poznata spisateljica Branka Primorac koja je dodijelila priznanja i nagrade. Marko i njegova mentorica Ivana Šego putuju u Sisak na Državno natjecanje koje će biti održano 19. i 20. studenoga. Da čitanje nije teško, potvrđuje Marko, a da je još zanimljivije kada netko čita naglas, mogla se uvjeriti publika prošloga petka.

Tekst: Ivana Šego

Marku i nastavnici Ivani Šego čestitamo na uspjehu i želimo im uspjeh i na Državnom natjecanju!