Natječaj za pomoćnika/icu u nastavi
Autor: Robert Kovačević, 15. 9. 2015.

Osnovna škola Ivana Mažuranića Vinkovci raspisuje natječaj za pomoćnika/icu u nastavi - 2 izvršitelja.

REPUBLIKA  HRVATSKA

OSNOVNA ŠKOLA IVANA MAŽURANIĆA

V I N K O V C I

S.S.Kranjčevića  2

tel/fax: 032/332-350

KLASA: 112-06/15-01/06

URBROJ: 2188-23-15-1

Vinkovci, 15. rujna  2015.

Na temelju Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN  87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14), Osnovna škola Ivana Mažuranića  Vinkovci raspisuje

za pomoćnika/icu u nastavi- 2 izvršitelja

Uvjeti:  minimalno SSS.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave na stranicama HZZ-a i web stranici škole.
    Na objavljeni natječaj mogu se prijaviti osobe oba spola (prema čl. 13. st.2. Zakona o
ravnopravnosti spolova).
    Osoba se na mjesto pomoćnika/-ice zapošljava na nepuno određeno radno vrijeme 25 sati tjedno od    1.10.2015.do 30.06.2016.
Uz prijavu na natječaj potrebno priložiti:

-životopis,

-preslika dokaza o stečenoj stručnoj spremi,

-preslika domovnice,

-preslika rodnog lista,

-preslika uvjerenja o nekažnjavanju (ne starije od 6 mjeseci),

-elektronički ispis staža sa HZMO,

-potvrda liječnika o dobrom psihofizičkom stanju,

-presliku osobne iskaznice.
Prednost u zapošljavanju imati će oni kandidati koji su stekli formalno obrazovanje za pomoćnike u nastavi, koji imaju iskustvo u radu sa djecom s teškoćama u razvoju, te koji su se istaknuli vlastitim kompetencijama i volonterskim angažmanom u prethodnome razdoblju.
Traženu dokumentaciju dostaviti poštom ili osobno na adresu: Osnovna škola Ivana Mažuranića Vinkovci, S:S:Kranjčevića 2, Vinkovci, s naznakom ˝Za natječaj – Pomoćnik u nastavi.
O rezultatima natječaja kandidati će biti pisano obaviješteni u zakonskom roku.

Ravnateljica:

Marina  Markić,prof.