Dramska skupina na LiDraNu
Autor: Mirjana Javor, 26. 1. 2017.

Dramska skupina viših razreda naše škole sudjelovala je na međuopćinskoj Smotri LiDraNo 25. siječnja 2016. Skupina je sudjelovala u Smotri sa scenskom igrom Bitka s lektirom autorice Ivane Šego. Članovi skupine: Jakov Vujeva iz 7.b, Lara Miličević iz 7.b, Mia Zrilić iz 7.b, Roko Zrilić iz 5.a, Barbara Stepić iz 7.b, Niko Šteko iz 5. a, Laura Simon iz 5. a, Lana Ercegovac iz 5.a, Lana Strinić iz 5. a i Mia Periškić iz 5.a okušali su svoje glumačke sposobnosti u skupnom scenskom nastupu. Za Smotru ih je pripremala i vodila Ivana Šego, učiteljica mentorica Hrvatskoga jezika.

Tekst: Ivana Šego           (fotografije u prilogu)

LiDraNo_2017.rar (826.70 KB)