Jelovnik.pdf
Bezglutenski jelovnik.pdf

Olimpijski festival osnovnih škola (OFOŠ) 2016.
Autor: Mirjana Javor, 17. 5. 2016.

17. svibnja je održan još jedan Olimpijski festival osnovnih škola s područja Vukovarsko-srijemske županije za uzrast 1.-4. razred, na kojem se naša škola natjecala u kategoriji nogometa, štafete, bacanja loptice i trčanja na 50 metara.

Medalje su osvojile ekipe 1. i 2. razred u nogometu (2. mjesto), 3. i 4. razred u nogometu (3. mjesto), te pojedinačno Ilija Brozinčević (2.a) 2. mjesto u trčanju na 50 metara i Mia Periškić (4.a) 2. mjesto u bacanju loptice.

Čestitamo učenicima na uspjehu i sudjelovanju i učiteljicama koje su ih pripremale i bodrile!

foto