Jelovnik.pdf
Bezglutenski jelovnik.pdf

Grad dodijelio nagrade za uspjehe na državnim natjecanjima
Autor: Robert Kovačević, 13. 5. 2016.

Učenici naše škole redovito postižu uspjehe na državnim natjecanjima svake godine. Prošle godine postigli su one najveće za što ih je grad Vinkovci, naš osnivač, nagradio i dodijelio im priznanja.

Učenici naše škole redovito postižu uspjehe na državnim natjecanjima svake godine. Prošle godine postigli su one najveće za što ih je grad Vinkovci, naš osnivač, nagradio i dodijelio im priznanja 12. svibnja u maloj Gradskoj vijećnici.  Nagradu je dobila učenica 8. razreda Martina Kuterovac za pjesmu Europa na natjecanju Europa u školi uz vodstvo učiteljice savjetnice Glazbene kulture Zrinke Šimunović. U području znanja za 2. mjesto na državnom Natjecanju iz Njemačkoga jezika nagradu je dobio učenik 8. razreda Marko Kontić kojega je pripremala učiteljica Njemačkoga jezika Jadranka Matjaš. Za svoj novinarski rad o čajama Strast ili posao na državnoj Smotri LiDraNo nagradu je dobio učenik 8. razreda Filip Vujeva, a pripremala ga je učiteljica mentorica Hrvatskoga jezika Ivana Šego. Nagrađen je i učenik 8. razreda Jakov Zucić koji je osvojio 2. mjesto na Nacionalnom čitanju naglas uz vodstvo učiteljice mentorice Hrvatskoga jezika Ivane Šego. Nagrade su dodijeljene mentorima i učenicima za uspjehe u godini 2015. Lijepe riječi i pohvale uputio im je gradonačelnik Vinkovaca Mladen Karlić i potaknuo ih da nastave i dalje ići na smotre i natjecanja kada odu u srednju školu.

Ivana Šego

DSCN6720.JPG (278.92 KB)