Sportska natjecanja
Autor: Mirjana Javor, 18. 3. 2016.

Ove godine je naša škola imala predstavnike u kategoriji muške košarke i odbojke, a po prvi puta je  na sportskim natjecanjima imala i predstavnika u kategoriji ženskog nogometa.

Ženska nogometna ekipa: Ira Luburić, Karla Turić, Barbara Petričević, Klara Križanac, Lara Lucić, Lucija Kajkić, Nika Kajkić, Lucija Dukarić, Karla Čordašić i Lucija Šimleša

Košarka: predstavnici naše škole postigli su 1. rang na gradskom, a 2. rang na županijskom natjecanju.

Muška košarkaška ekipa: Filip Vujeva, Filip Brčić, Ivan Pavošević, Roko Šabić, Marko Sekulić, Rene Ramljak, Petar Vujeva, Mirza Avdičević, Dominik Lučić, Jakov Vujeva, Jakov Zucić i Ivo Tuček.

Muška odbojkaška ekipa: Filip Brčić, Duje Marinković, Leo Galić, Jozo Jazvo, Filip Vujeva, Ivo Tuček, Dominik Križanović, David Puljiz, Luka Galić, Mirza Avdičević, Marko Sekulić i Noa Mečić.

Čestitamo svim učenicima i njihovoj mentorici Ljerki Veselčić!

muska_odbojkaska_ekipa.jpg (400.27 KB)