Jelovnik.pdf
Bezglutenski jelovnik.pdf

Rezultati županijskog natjecanja iz tehničke kulture
Autor: Dražen Valentak, 8. 3. 2016.

58. županijsko natjecanje mladih tehničara

Na 58. natjecanju mladih tehničara Vukovarsko-srijemske županije održanom 04. ožujka 2016. godine u OŠ Antuna Bauera u Vukovaru učenici naše škole ostvarili su zapažene rezultate.

U kategoriji graditeljsvo učenik Andro Jurić(6r) ostvario je treće mjesto.

U kategoriji strojarske konstrukcije Barbara Jurić (7.r) ostvarila je drugo mjesto.

Čestitamo učenicima i mentoru Draženu Valentaku na uspjehu!

58. županijsko natjecanje mladih tehničara

Na 58. natjecanju mladih tehničara Vukovarsko-srijemske županije održanom 04. ožujka 2016. godine u OŠ Antuna Bauera u Vukovaru učenici naše škole ostvarili su zapažene rezultate.

U kategoriji graditeljsvo učenik Andro Jurić(6r) ostvario je treće mjesto.- mentor Dražen Valentak.

U kategoriji strojarske konstrukcije Barbara Jurić (7.r) ostvarila je drugo mjesto - mentor Dražen Valentak.

U kategoriji maketarstvo i modelastvo učenik Šimun Čović (5.r) ostvario je deveto mjesto.- mentor Dražen Valentak.

U kategoriji elektrotehnika učenik Mirza Avdičević (8.r) ostvario je šesto mjesto. - mentor Dražen Valentak.

U foto kategoriji učenik Dorian Dražić-Karalić (6r) ostvario je prvo mjesto, a Nina Luburić (6.r.) četvrto mjesto - mentor Marijan Lončar.

Svim učenicima i mentorima čestitamo i puno uspjeha u daljnjem radu.