Filip Vujeva osvojio povjerenstvo na LiDraN-u šokačkim izričajem
Autor: Mirjana Javor, 23. 2. 2016.

Osim dramskog izraza naša je škola sudjelovala na LiDraNu u literarno-novinarskom izrazu. Međuopćinska Smotra održana je 11. veljače u Vinkovcima. Učenik Filip Vujeva sudjelovao je u Smotri s novinarskim radom Najstariji grad u Europi i literarnim sastavom Sutra koji je napisan na šokačkom izričaju. Na županijsku Smotru povjerenstvo je predložilo rad Sutra. Mentorica mu je učiteljica Hrvatskoga jezika Ivana Šego. Ovim uspjehom naši učenici još jednom potvrđuju svoje umjetničke sklonosti pored onih u znanju.

Tekst: Ivana Šego

Filipu i mentorici Šego čestitamo i želimo uspjeh u sljedećim razinama!