Jelovnik.pdf
Bezglutenski jelovnik.pdf

Jakov Zucić i „Starke“ idu na Županijsku Smotru LiDraNo
Autor: Mirjana Javor, 9. 2. 2016.

Međuopćinska Smotra LiDraNo u dramskom izrazu za škole vinkovačkog područja održana je 8. veljače u Otoku. Kao i svake godine skupine su se predstavile s vrlo kvalitetnim scenskim izvedbama koje progovaraju o aktualnim temama. Našu su školu predstavljali učenici Marko Sekulić s pjesmom Žalosni stari drveni most autora Miroslava Slavka Mađera i Jakov Zucić s monodramom Starke autorice Ivane Šego. Mentorica im je bila Ivana Šego.  Za županijsku Smotru predložen je Jakov Zucić koji je u monodrami Starke govorio o problemu zlostavljanja na društvenim mrežama. Županijska Smotra održat će se u Vinkovačkom kazalištu Joze Ivakića. (fotografije u prilogu)

Jakovu Zuciću i mentorici Ivani Šego čestitamo i želimo im daljnji uspjeh!

Marko_u_zanosu.jpg (71.53 KB)
Jakov_u_akciji.jpg (57.69 KB)