Županijsko natjecanje iz matematike
Autor: Mirjana Javor, 5. 2. 2016.

Nakon provedenog školskog natjecanja iz matematike, 21.siječnja i sastanka Povjerenstva za županijsko natjecanje, dobili smo predstavnike naše škole na županijskom natjecanju:

4. razred: Roko Zrilić, Lukas Gale (mentorica Vesna Grgurić), Ena Smole, Mirna Lončar, Lana Vidaković (mentorica Ankica Saračević)

6. razred: Andro Jurić, Roko Šabić (mentorica Marija Čopčić Banovac)

7. razred: Domagoj Pernar (mentorica Sandra Pernar)

8. razred: Nino Matozan (mentorica Mirjana Javor)

Čestitamo učenicima koji su se uspjeli plasirati na županijsko natjecanje, kao i njihovim mentoricama, i želimo im uspjeh u predstojećem natjecanju!

Osim navedenih, sudjelovali su i:

4. razredi: David Knežević, Niko Šteko, Klara Oberan, Lana Ercegovac, Mia Periškić, Grgur Šuker (mentorica Vesna Grgurić), Tin Vergaš, Lana Lučić i Luka Antol (mentorica Ankica Saračević)

5. razredi se nisu natjecali

6. razredi: Nina Luburić, Dominik Lučić, Mia Zrilić (mentorica Marija Čopčić Banovac)

7. razredi: Marko Vidović

8. razredi: Luka Galić, Leo Galić, Matej Perković