Web detektivi
Autor: Robert Kovačević, 2. 12. 2015.

Jučer, 1.12.2015., održana je online obuka web detektiva

Učenici od 5. do 8. razreda (iz svakog razreda po dvoje učenika) imali su priliku sudjelovati u projektu „Web detektivi“ kojeg su proveli djelatnici Centra za nestalu i zlostavljanu djecu iz Osijeka. Cilj projekta Web detektivi jest obrazovati i osposobiti djecu za usvajanje i razvijanje vještina prepoznavanja neprimjerenih i opasnih medijskih sadržaja na internetu. Naši web detektivi će dobiti diplome i web detektivske iskaznice pomoću kojih će moći prijaviti svaki neprimjereni sadržaj na internetu ili cyberbullying (nasilje preko interneta). Kako je na kraju istaknuo predavač, biti web detektiv važan je i častan posao!

1.JPG (296.56 KB)
2.JPG (338.50 KB)