Nagrade županije uspješnim mentorima i učenicima
Autor: Mirjana Javor, 11. 6. 2015.

Danas je u prostorima županije najuspješnijim mentorima i učenicima naše škole pročelnica Upravnog odjela za prosvjetu i šport naše županije dr. sc. Jadranka Mustapić Karlić svečano uručila zaslužene nagrade za uspjehe koje su postigli na županijskim i državnim natjecanjima u školskoj godini 2015/16.

Ova školska godina je za OŠ Ivana Mažuranića bila izrazito uspješna, o čemu ste već mogli pročitati na ovoj stranici, stoga još jednom zahvaljujemo  i čestitamo mentorima i učenicima na velikom trudu, znanju i uspjehu!

P1070057.jpg (427.28 KB)