Zlatna plaketa na državnom natjecanju zborova
Autor: Zrinka Šimunović, 8. 5. 2015.

Pjevački zbor naše škole pod ravnanjem voditeljice zbora Zrinke Šimunović osvojio je zlatnu plaketu na državnom natjecanju pjevačkih zborova pod nazivom "58. Glazbene svečanosti hrvatske mladeži" održanom u Varaždinu 7. i 8. svibnja.

Dvodnevni boravak u Varaždinu protekao je u kupanju u Varaždinskim toplicama, sudjelovanju na državnom natjecanju, uživanju u koncertu ostalih natjecateljskih nastupa, šetnji prekrasnim gradskim trgovima i parkovima, te neizostavnom sladoledu. Najbolja je to nagrada za višemjesečni trud i nastojanja oko savršenog zvuka i "slike". Pomoć u savršenom zvuku pružila je i korepetitorica, profesorica klavira Jelena Ajduković. A već po tko zna koji put na pjevače je pazila i bodrila ih pedagoginja Ivanka Klepić.

Čestitke zlatnima!!!