Ah,ta ljubav...
Autor: Ana Volf, 15. 2. 2015.

Veljača je, uz rezultate s natjecanja, rezervirana za govor o zaljubljenosti i ljubavi.

Vijeće učenika je i ove godine organiziralo podjelu pisama!

Ozračje obojano crvenom bojom, maskama na panoima i mnoštvom srdaca preplavilo je školu!

Vijeće učenika naše škole organiziralo je podjelu pisama i poruka za Valentinovo.

U predvorju škole postavljene su kutije u koje su učenici mogli staviti svoja pisamca, dobre i lijepe poruke  učenicima i nastavnicima.

Naravno, najvažnije su one poruke upućene simpatijama!

Poruke su učenici potajice pisali na satima, odmorima i kod kuće,  a s nestrpljenjem su gledali razvrstavanje poruka iz kutije i željno iščekivali Vijeće učenika koje je poruke dijelilo po razredima.

Škola je u predvalentinovskim danima sva bila u znaku srdaca  i  pripreme za nadolazeći maskenbal, a u to vas mogu uvjeriti fotografije koje donosimo: