Jelovnik.pdf
Bezglutenski jelovnik.pdf

Lidranovci predloženi za državnu razinu
Autor: Mirjana Javor, 9. 2. 2015.

Ove je godine naša Škola sudjelovala u novinarskom izrazu na LiDraNu. Županijska je Smotra održana 2. veljače i za državnu je razinu predložen učenički list Vedri dani čija je urednica Mirna Brešćanski iz 8.a uz vodstvo učiteljice Mirele Klarić.

Također je predložen i novinarski članak Strast ili posao koji je napisao i uredio Filip Vujeva, učenik 7. a razreda, a mentorica mu je bila Ivana Šego. Ovo se sudjelovanje pokazalo dobrom praksom kroz nekoliko godina unatrag i potvrđuje trud i kreativnost naših učenika. Rad možete pročitati u prilogu.

Čestitamo učenicima i njihovim mentorima i želimo im daljnji uspjeh na sljedećoj razini natjecanja!

Strast_ili_posao.pdf (214.63 KB)