Radost Božića
Autor: Mirna Katičić, 29. 12. 2014.

U nedjelju 28. prosinca u Gradskom kazalištu Joza Ivakić u Vinkovcima održana je završna priredba Dječjeg božićnog festivala pod nazivom "Radost Božića" pod pokroviteljstvom Grada Vinkovaca i općina Jarmina, Ivankovo, Andrijaševci i Cerna, a u organizaciji Radiopostaje Vinkovcina.

U finalu je nastupio 21 pjevača. Nastupale su i učenice naše škole, Martina Kuterovac i Karla Čordašić.

Možemo biti ponosni na  Martinu koja je osvojila prvo mjesto na festivalu s pjesmom koju je sama uglazbila i napisala tekst. Pjesma se zove Stay, a izvela ju je u pratnji svoje sestre Doris (također naše bivše učenice).

Bravo Martina! Bravo Karla!

Martina_Kuterovac.mp4 (4.86 MB)