Druga Večer matematike u našoj školi
Autor: Mirjana Javor, 7. 12. 2014.

4. prosinca 2014. u prostorima naše škole je po drugi puta organizirana Večer matematike u organizaciji Hrvatskog matematičkog društva, svih učiteljica i učitelja razredne nastave i nastavnica matematike.

Još jednom su učenici sa svojim roditeljima mogli sudjelovati u raznim interaktivnim radionicama i igrama poput Potapanja brodova, Domino na različite načine, Koordinatni bingo, Eiffelov toranj i mnoge druge.

Hvala svim sudionicima, posebno roditeljima koji su odvojili tako dragocjeno slobodno vrijeme kako bi podržali svoje dijete u ovakvoj vrsti obrazovanja i dežurnim učenicima viših razreda koji su doprinijeli organizaciji večeri.

Fotografije možete vidjeti u albumu u prilogu i ovdje.