Jelovnik.pdf
Bezglutenski jelovnik.pdf

Večer matematike 2014
Autor: Mirjana Javor, 13. 11. 2014.

Nadahnute velikim odazivom roditelja i učenika naše škole na Večeri matematike prošle, 2013. godine (225 sudionika u našoj školi i 40 000 u cijeloj Hrvatskoj), učiteljice razredne nastave i nastavnice matematike i ove godine organiziraju interaktivne radionice u našoj školi pod istim imenom.

Stoga,dragi roditelji i učenici, oslobodite večernji termin 4. prosinca 2014., označite ga u svom kalendaru, rokovniku ili smartphone-u i pridružite nam se! Točnije vrijeme održavanja bit će na vrijeme objavljeno na stranicama škole.

Više o prošlogodišnjoj Večeri matematike možete pročitati ovdje.

Večer matematike je skup interaktivnih radionica u kojima sudjeluju učenici i njihovi roditelji. Nalik je sajmu.

Sudionici obilaze matematičke stanice i odabiru aktivnosti u kojima će sudjelovati.