Završen dvogodišnji Comenius projekt "More trees?Yes, please!"
Autor: Mirjana Javor, 30. 10. 2014.

"Dragi učenici i roditelji, u posljednje dvije školske godine imali ste priliku pratiti na našoj web-stranici i u školskim prostorima različite aktivnosti pod imenom "More trees? Yes, please!". Naime, naša škola je u tom razdoblju bila jedna od škola partnera u Comenius projektu s tim imenom.
Konačni i zajednički uradak svih zemalja partnera bio je mjuzikl, koji je predstavljen u svibnju 2014. u Češkoj.

Možete ga pogledati na https://www.youtube.com/watch?v=6f1vOC2HHVY."

Više o aktivnostima i samom projektu možete pročitati na našoj stranici.

Ovim putem se i zahvaljujemo svim učenicima, roditeljima i lokalnoj zajednici na podršci koju smo dobili kako bismo ostvarili aktivnosti proizišle iz projekta!