Jelovnik.pdf
Bezglutenski jelovnik.pdf

Nacionalno čitanje naglas
Autor: Mirjana Javor, 20. 10. 2014.

Naša škola već drugu godinu sudjeluje u Nacionalnom čitanju naglas koje na gradskoj razini  organizira Gradska knjižnica i čitaonica Vinkovci. Ove je godine natjecanje provedeno 17. listopada i u njemu je sudjelovalo nekoliko osnovnih škola grada Vinkovaca. Učenik naše Škole Jakov Zucić iz 7.a osvojio je 1. mjesto, a mentorica mu je bila učiteljica Hrvatskoga jezika Ivana Šego. Jakov će sudjelovati na državnome natjecanju kao predstavnik naše Škole. Školu su predstavljale i učenica Ena Čopčić iz 6. b čija je mentorica bila učiteljica Hrvatskoga jezika Mirela Klarić, učenice Maja Stolar i Barbara Petričević iz 5.a koje je pripremala knjižničarka Vesna Dumendžić. Ovim natjecanjem promiče se kultura čitanja i još jednom potvrđuje da ima mladalačkog entuzijazma i na tome području. (slike možete vidjeti u prilogu)

Ivana Šego

IMG_20141017_141658.jpg (534.14 KB)