Petaši pobijedili na rimskim dječjim igrama
Autor: Mirjana Javor, 11. 6. 2014.

Učenici petih razreda naše Škole u utorak 10.lipnja 2014.g. sudjelovali su u rimskim dječjim igrama koje su organizirali TZ grada Vinkovaca i Gradski muzej Vinkovci i odnijeli pobjedu.

U natjecanje  su se uključile sve gradske osnovne škole. Kroz prikazane igre učenici su upoznali mali dio društvenog i sportskog života djece rimskih Cibala. Bilo je vrlo zabavno do samog kraja kada su učenici naše  škole proglašeni pobjednicima.

Za pobjedu su zaslužni učenici 5.a razreda: Laura Božić,Ivona Čurćić i Filip Pleš, te učenici 5.c: Marko Pajić i Barbara Rakonić. Za nagradu su dobili šalice s rimskim motivima i knjigu Vinkovci, najstariji europski grad. Ovaj je uspjeh poticaj za sudjelovanje u Rimskim danima iduće godine.

Kako se odvijalo natjecanje, možete vidjeti na priloženim fotografijama.

Tekst: Ivana Velić

petasi_na_rimskim_djecjim_igrama.rar (3.22 MB)