Odaberi sport
Autor: Ankica Saračević, 14. 4. 2014.

Učenicima drugih razreda naše škole poklonjen serijal knjiga "Mali sportaši".

11. travnja, u sklopu projekta "Odaberi sport", učenike drugih razreda posjetili su dogradonačelnik Ivan Bosančić, pročelnica Upravnog odjela za obrazovanje i šport Jadranka Mustapić-Karlić i autor serijala knjiga "Mali sportaši" Vitomir Spasović.

Djeci su, na njihovo oduševljenje,  poklonili knjige koje na afirmativan i prilagođen način opisuju olimpijske sportove, ukazuju na važnost bavljenja sportom i motiviraju ih na odabir sporta kojim će se baviti. Zahvaljujemo se.

U sportskom ozračju uputili smo se u dvoranu OŠ "A. G. Matoš" gdje smo uživali gledajući male sportaše. Predstavili su nam brojne sportove u kojima postižu i odlične rezultate.

Nadamo se da smo pomogli i onom malom broju učenika koji još nisu odabrali svoj sport.

DSCF1488.JPG (956.30 KB)
DSCF1490.JPG (873.47 KB)