Uskršnja humanitarna akcija
Autor: Ankica Saračević, 8. 4. 2014.

"Najmlađi humanitarci naše škole..."

Učenici 2. razreda organizirali su sa svojim učiteljicama, a uz podršku Gradskog društva Crvenog križa Vinkovci, humanitarnu akciju s ciljem prikupljanja novčanih sredstava za kupnju paketa hrane socijalno ugroženim građanima. Uz učiteljice V. Grgurić i A. Saračević akciji su se pridružile i učiteljice S. Raguž, K. Peko, M. Šteko i K. Grgljanić. Izradile su sa svojim učenicima prekrasne uskršnje ukrase kojima smo razveselili prolaznike.

Zahvaljujemo se svima koji su svojim prilozima pomogli uspjehu naše akcije.

Prikupili smo 3.897,90 kn i predali GDCK koji će nakon kupnje pakete proslijediti i nekolicini građana barem malo uljepšati nadolazeći blagdan.

DSCF1476.JPG (1.06 MB)
DSCF1478.JPG (1.14 MB)