Zubar u 1.b razredu
Autor: Mirjana Javor, 10. 3. 2014.

Učenike 1.b razreda posjetio je 5. ožujka 2014. zubar Hrvoje Matijašević, tata našeg učenika Luke. U sklopu nastavne jedinice iz prirode i društva Osobna čistoća i zdravlje, zubar je upoznao učenike s potrebom osobne higijene zubi i redovitog odlaska zubaru. Nakon kratkog predavanja, pregledao im je zubiće i dao prigodne darove potrebne za higijenu zubi.

Uz poneki strah, svi su na kraju bili zadovoljni i sretni jer imaju zdrave zubiće, te što su naučili kako se pravilno održava higijena zubi.

Slike možete vidjeti u prilogu.

Učiteljica Ivana Vučić

zubar_u_1.b.rar (1,010.86 KB)