Proslava Valentinova
Autor: Mirjana Javor, 19. 2. 2014.

Dramska skupina naše škole gostovala je u obilježavanju Valentinova 14. veljače u Gradskoj knjižnici i čitaonici Vinkovci. Program su pripremili djelatnici Gradske knjižnice čiji su korisnici također izveli igrokaz.

Učenici Stjepan Bićanić iz 8. b i Marija Kurtović iz 7.a. u pratnji voditeljice Ivane Šego sudjelovali su u programu izvodeći igrokaz Izgubljeno- nađeno.  Osim glumačkog repertoara u ovoj vrlo ugodnoj večeri korisnici knjižnice čitali su poeziju i prozu na temu ljubavi, a bilo je i onih hrabrih koji su zapjevali nešto po svome izboru. Budući da je igrokaz o jednoj izviđačkoj simpatiji, u publici su svoju potporu pružili članovi Odreda izviđača Vinkovci kao i učenici 7. b razreda s razrednicom. Učenice naše škole Sara Stojanović iz 7.b, Ena Čopčić iz 5. b i Lea Fabijan iz 8. a  kao redoviti korisnici knjižnice pridružili su se čitanju i tako upriličili ovu večer. Zahvaljujemo se djelatnicima Gradske knjižnice i čitaonice Vinkovci na pozivu i suradnji u nadi da će se nastaviti.

Ivana Šego

IMG_0058.JPG (291.29 KB)