Jelovnik.pdf
Bezglutenski jelovnik.pdf

Treće mjesto na županijskom natjecanju iz vjeronauka
Autor: Ana Volf, 31. 1. 2014.

Crkva i znanost - zanimljiva,

ali nimalo laka vjeronaučna tema za osnovnoškolce.

O toj temi učili su naši učenici i postigli na županijskom natjecanju visoko 3. mjesto!

Postoji jedna zanimljivost uz ovogodišnje vjeronaučno natjecanje, a to je da je  naša škola tek treći put na natjecanju iz vjeronauka i evo nas na trećem mjestu.

Nismo praznovjerni, bez brige, iako smo se sjetili one stare izreke "Treći put i Bog pomaže".

Na vjeronaučnom natjecanju školu su predstavljali: Ana Dir (6.c), Sara Turić (7.a), Iva Ferbežar (8.b) i Alen Farago-Kontić (8.c).

Učenici su pod zaporkom "Križ" bili treći od ukupno 16 škola koje su se natjecale iz naše županije.

Novi izazov čeka naše predstavnike u Đakovu, 19.veljače 2014. gdje će se natjecati s ostalih 11 ekipa za predstavnika Đakovačko-osječke nadbiskupije na državnom natjecanju.

Nećemo vam reći da nam poželite sreću, nego da se pomolite za nas!

Tema nije nimalo laka, a za sve koji misle da jest (ostavljamo link da prouče vjeronaučnu građu. http://www.nku.hbk.hr/images/vjeronaucna_olimpijada_gradja_2014_c.pdf

vjeronauucna.jpg (19.64 KB)
P1310403.JPG (430.02 KB)