Jelovnik.pdf
Bezglutenski jelovnik.pdf

Obavijest roditeljima o virtualnoj nastavi
Autor: Mirjana Javor, 13. 3. 2020.

Poštovani učenici i roditelji,

od 16. ožujka, a prema smjernicama MZO u našoj i drugim školama u RH provode se mjere pripreme za održavanje virtualne (online) nastave.

Sukladno smjernicama, za 5.-8. razrede oformljeni su online razredi u programu Office365 - Teams (https://office365.skole.hr/default/login) . (upute su u prilogu)

Učenici su dužni pratiti nastavu u virtualnim razredima.

Učenici 5. i 7. razreda su preuzeli tablete dok  je učenicima 6. i 8. razreda koji kod kuće nemaju računalo dodijeljen dio tableta namijenjen nižim razredima. Škola je zaprimila tablete samo za učenike uključene u provedbu Škole za život te samo dio SIM kartica potrebnih za normalan rad tableta.

Učenici nižih razreda će nastavu pratiti na HRT3  (Škola na Trećem) i to prema sljedećem rasporedu:

1. RAZRED - od 8 do 10 sati

2. RAZRED - od 10 do 12,30 sati

3. RAZRED - od 13 do 16 sati

4. RAZRED - od 16 do 19 sati

Prvi dan emitiranja nastave na daljinu putem HRT 3 pod nazivom Škola na Trećem bit će u ponedjeljak, 16. ožujka 2020. Neće biti potrebe uključivati ih u virtualne razrede ili potrebe za tabletima/računalima.

Obustavljen je produženi boravak u našoj školi u sljedeća dva tjedna.

Terenske nastave planirane za sljedeća dva tjedna smo odgodili do daljnjega. Za ostale čekamo uputu MZO, HZJZ ili Stožera civilne zaštite.

Detaljnije informacije i novosti ćemo objavljivati redovno na našoj web stranici.

Molimo vas da pratite medije i informacije na našoj stranici ukoliko dođe do nekih promjena u organizaciji rada škole.