Međunarodno natjecanje iz informatike i računalnog razmišljanja Dabar
Autor: Mirjana Javor, 5. 11. 2018.

I ove godine učenici naše škole mogu sudjelovati u Međunarodnom natjecanju iz informatike i računalnog razmišljanja u razdoblju od 12.-16. studenog.

Zainteresirani se trebaju javiti nastavnici iz informatike Mirjani Javor, odnosno svojoj učiteljici, ukoliko su učenici nižih razreda.

Od 5.-9. studenog potrebno je prijaviti se u kolegij Dabar 2018. koristeći svoj AAI@EduHr korisnički račun (onaj isti koji koriste prilikom prijave u ednevnik), a lozinku potrebnu za prijavu dobit će od nastavnice iz informatike.

U ovom natjecanju mogu sudjelovati učenici od 1.-8. razreda. Kao pripremu za natjecanje možete koristiti kolegij PseudoDabar koji je dostupan na poveznici http://bit.ly/pseudodabar. nakon prijave svojim AAI@EduHr korisničkim računom i odgovarajućom lozinkom.

Svim učenicima puno uspjeha u natjecanju!