Jelovnik.pdf
Bezglutenski jelovnik.pdf

Završeno natjecanje Dabar
Autor: Mirjana Javor, 23. 11. 2017.

U petak, 17.11. u 20 sati završilo je međunarodno online natjecanje iz informatike i računalnog razmišljanja Dabar, koje se provodilo u organizaciji udruge "Suradnici u učenju", uz podršku Visokog učilišta Algebra, CARNet-a i Hrvatskog saveza informatičara. Pokrovitelj natjecanja je Ministarstvo znanosti i obrazovanja.

Ove godine prijavilo se 430 škola i sudjelovalo je 15247 učenika, što je dvostruko više nego prošle godine. U našoj školi sudjelovalo je 30 učenika u 4 kategorije:

Mikro Dabar: Jakov Crnaić (1. razred)

Mili Dabar: Jan Škrlec, Matija Barac, Ivana Andričević, Mila Gale, Nina Puškarić i Lovro Lolić (3. razred)

Kilo Dabar: Petar Vujeva, Luka Matijašević, Ivan Ivković, Juraj Turić (5. razred) i Lana Vidaković, Mirna Lončar, Ena Smole, Roko Zrilić, Lukas Gale i Mia Periškić (6. razred)

Mega Dabar: Antea Goreta, Tomislav Frančešević, Ana Blažević, Lea Bondža (7. razred), Lovro Dražić, Roko Šabić, Maja Stolar, Andro Jurić, Rene Ramljak, Dominik Lučić, Mia Zrilić, Mihael Knežević i Jakov Vujeva (8. razred)

Čestitamo svim učenicima na sudjelovanju, a posebne čestitke onima koji su se uspjeli plasirati u 10% najboljih rezultata u svojoj kategoriji:

Jakov Crnaić, Lana Vidaković, Roko Zrilić, Lea Bondža, Andro Jurić, Jakov Vujeva i Mihael Knežević.

najmla_i_sudionici_natjecanja_Dabar.jpg (360.38 KB)