Jelovnik.pdf
Bezglutenski jelovnik.pdf

Obavijest za roditelje učenika 6. razreda
Autor: Robert Kovačević, 27. 9. 2017.

Sukladno strateškom planu promicanja i zaštite oralnog zdravlja, ovim Vas putem obavještavamo da će se u ovoj školskoj godini početi provoditi dentalni preventivni pregled školske djece, a program započinje u 6. razredima.

Sukladno strateškom planu promicanja i zaštite oralnog zdravlja, ovim Vas putem obavještavamo da će se u ovoj školskoj godini početi provoditi dentalni preventivni pregled školske djece. Program započinje u 6. razredima osnovne škole kada će učenici dobiti obrazac „Zubna putovnica“. Učenici se javljaju doktoru dentalne medicine na pregled i ispunjavanje obrasca te ispunjen obrazac vraćaju razrednicama koje će isti proslijediti školskim liječnicima.

Molimo Vas da svoje dijete odvedete na pregled prilikom kojeg će doktor dentalne medicine Vašeg djeteta ispuniti obrazac, odnosno utvrditi koliko zdravih (ili nezdravih) zubi ima Vaše dijete te po potrebi dati termin za sljedeći posjet ili će se napraviti jedan preventivni postupak.

Kako bi usna šupljina i zubi ostali što duže zdravi potrebno je odlaziti redovito na preglede kod doktora dentalne medicine, svakodnevno četkati zube i izbjegavati prekomjerno uzimanje slatkiša i gaziranih pića.